O nás

TSS Group


Distribútor autopríslušenstva a fólii KeetecFol.

Spoločnosť TSS Group pôsobí v Slovenskej a Českej republike. Zaoberá sa výrobou a distribúciou autopríslušenstva, zabezpečovacích systémov pre ochranu vozidiel a objektov, distribúciou fólií na okná, poskytovaním služieb GPS monitoringu KeetecSAT. Obchodné aktivity rozvíjame na slovenskom, českom a európskom trhu od roku 2002. V súčasnosti zamestnávame okolo 140 zamestnancov a máme 6 pobočiek. Tovar nepredávame maloobchodne, iba cez našich veľkoobchodných partnerov. Viac na www.tssgroup.sk

Naše výhody

1
Spoľahlivá a silná spoločnosť

TSS Group pôsobí na trhu od roku 2002. Od tej doby sa vypracovala na jedného z najväčších distribútorov v oblasti zabezpečenia vozidiel a objektov. Spolupracujeme s importérmi vozidiel, autosalónmi a množstvom firiem zaoberajúcich sa autopríslušenstvom.

2
Kvalitné produkty.

Spolupracujeme iba s kvalitnými a overenými výrobcami a dodávateľmi. Naši zákazníci to vedia oceniť. Nie sme najlacnejší!

3
Zázemie firmy

Vďaka pobočkám a obchodnému tímu sme bližšie k zákazníkom. Veľké skladové priestory garantujú tovar skladom. Technický tím je vždy ochotný pomôcť, poradiť, prípadne vyškoliť.